50 Nijansi Pive

Odlučeno da BiH svoje predstavnike više nigdje ne šalje!

Iz zajedničkih institucija BiH stigao je dopis u kome se navodi da je sahrana kraljice Elizabete posljednji događaj na kome je nš zemlja imala svog predstavnika u svijetu, jer je to, kako se nvodi, u cilju našeg dobrog imidža u svijetu.

-Mi ne tvrdimo da su nas naši predstavnici u Londonu osramotili, ali duboko verujemo da će nas ljudi više cijeniti i imati bolje mišljenje o nama kao državi ako se jednostavno ni sa kim ne budemo sastajali i ne budemo išli nigdje van granica Balkana, navodi se u dopisu.

Kad su u pitanju dešavanja u zemljama regiona naši predstavnici će tu prisustvovati zato što su Balkanci slični po senzibilitetu i nemaju problem jedni sa drugima, tačnije, navikli su i na gore pa neće biti neka velika šteta.

 

Što je džaba i Bogu je drago…

50NP u saradnji sa Nektar pivom svake sedmice dijeli paket od 24 dobro rashlađena piva. Upiši broj mobilnog i obavijestićemo te ako pobijediš!

Podijeli ovo

Dežurni Mudrac

Dodaj svoj komentar